Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Keramické pece pro školy

V rámci naší činnosti se zaměřujeme mimo jiné na prodej keramických pecí pro školy a jiná školská zařízení. Spolupracujeme s řadou škol, které od nás pravidelné odebírají keramické potřeby a pro něž také v případě potřeby zajišťujeme prodej keramických pecí za výhodné ceny.
Ať už provozujete keramických kroužek nebo odbornou řemeslnou výuku, rádi pro vás zajistíme pec dle vašich požadavků. Jestliže vám vaše stávající keramická pec dosloužila, pak nás oslovte, rádi vám pomůžeme vybrat nové zařízení, které bude odpovídat parametrům, které si určíte. Pokud naopak přesně víte, jaké vlastnosti má vaše nová vypalovací pec mít, pak si ji můžete vybrat přímo v nabídce keramických pecí určených nejen pro školy.

Nejčastěji realizujeme:

  • Prodej keramických pecí pro základní školy (ZŠ).
  • Prodej keramických pecí pro mateřské školy (MŠ).
  • Prodej keramických pecí pro výchovné ústavy (VÚ).
  • Prodej keramických pecí pro domovy dětí a mládeže (DDM).
  • Prodej keramických pecí pro dětské domovy (DD).
  • Prodej keramických pecí pro domovy důchodců a domovy pro seniory (DD).
  • Prodej keramických pecí pro základní umělecké školy (ZUŠ).
  • Prodej keramických pecí pro odborné střední školy (SOŠ).
  • Prodej keramických pecí pro vyšší odborné školy (VOŠ).

Nebráníme se spolupráci s žádným typem škol či školských zařízení, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud potřebujete spolehlivého dodavatele keramických potřeb a zařízení. V případě dlouhodobější spolupráce jsem vám schopni poskytnout individuální ceny na odebíraný sortiment dle druhu a množství.
V rámci prodeje vypalovacích pecí pro školy distribuujeme pece od dvou osvědčených výrobců těchto zařízení, kteří patří ve svém oboru k nejlépe hodnoceným. Jedná se o pece Kittec a Nabertherm. Pece Nabertherm jsou více specializované a mají velký přesah do průmyslové výroby a laboratoří, naopak hlavním produktovým portfoliem značky Kittec jsou klasické keramické pece. K těmto zařízením dodáváme samozřejmě i veškeré související příslušenství, náhradní díly a zajišťujeme servis.

Proč koupit keramickou pec pro školu právě u nás?

Servis a dostupnost náhradních dílů: máme vlastního servisního technika, u pecí Nabertherm jsme oprávnění provádět záruční a pozáruční servis. Při uzavření servisní smlouvy jsme schopni garantovat výjezdní časy (důležité pro výrobní provozy). Dodávka náhradních dílů není podmíněna provedením servisu. Dle přání zákazníka lze dodat pouze náhradní díly a příp. telefonicky prokonzultovat s naším technikem nebo dodat vč. odborného servisu.
Nízká cena: díky našim úzkým velkoobchodním vztahům přímo s výrobci pecí můžeme nabídnout svým zákazníkům velmi výhodné ceny. Když k tomu navíc zohledníte dopravu zdarma (pro pece a hrnčířské kruhy) a veškerý poradenský servis, pak je jasné, že naše nabídka je více než lákavá. Našim stálým zákazníkům z řad škol navíc dokážeme poskytnout zajímavé množstevní slevy. Při porovnání cena/výkon koupíte málokde lepší pece.
Velký výběr: v našem eshopu najdete téměř neomezený výběr pecí i dalšího souvisejícího sortimentu. Máte vše na jednom místě a můžete bez omezení vybírat keramické potřeby různých typů, vlastností i cenových hladin. Dokážeme uspokojit náročné i méně náročné zákazníky, nabízíme standardní řešení i pece specifických vlastností.
Komplexní servis: poradíme s výběrem, zajistíme přepravu, provedeme přípravu elektroinstalace, zprovozníme i odškolíme bezpečnost práce. U nás nabízíme více, než jen prodej pecí. Pro nás je důležitá spokojenost zákazníka!
Rychlá expedice: díky úzké spolupráci s výrobcem pecí Nabertherm jsme schopni expedovat většinu objednaného sortimentu ve lhůtě od 4-5 dnů. Na svou novou školní pec tak nemusíte čekat měsíc a déle, jak je tomu u řady jiných prodejců! PeceKittec se vyrábějí a tudíž i distribuují na základě objednávky, je tudíž nutné počítat s delší dodací lhůtou.
Stálá telefonická podpora: protože pece sami obsluhujeme na našich dílnách, nabízíme našim zákazníkům telefonickou podporu při dotazech obsluhy pece po celou dobu životnosti zařízení. Pro tyto účely přímo na pec lepíme hliníkový štítek s uvedením čísla telefonické podpory. Ani při změně obsluhy tak nikdy není problém s provozem pece.
Nákupem pece u nás spolupráce nekončí, ale naopak začíná.
Doplňkový servis: na přání pro vás zajistíme nestandardní služby, jako např. stěhování školní pece, přípravu elektroinstalace, řešení či poradenství ohledně odtahu, školení bezpečnosti při práci se školní pecí, zajištění kalibrace, návrh dílny vč. 3D vizualizace, apod.
Pokud hledáte prodejce keramických pecí pro vaši školu, pak nás rozhodně oslovte s poptávkou!