Informace

Poslední recenze produktu

Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Martina Š.17.11.2018
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Martina Š.17.11.2018
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Martina Š.17.11.2018

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Potřeby pro keramiky

Mít dobře vybavenou dílnu s veškerým potřebným nářadím a pomůckami, je základem kvalitní keramické činnosti, ať už se jedná čistě o radost z práce nebo o výsledek vašeho snažení a efektivitu práce! Potřeby pro keramiky využijí nejen profesionální dílny, kde jsou pomůcky součástí rychlé práce a každodenní rutiny, ale i hobby keramici, školní a vo...

Zobrazit více

Mít dobře vybavenou dílnu s veškerým potřebným nářadím a pomůckami, je základem kvalitní keramické činnosti, ať už se jedná čistě o radost z práce nebo o výsledek vašeho snažení a efektivitu práce! Potřeby pro keramiky využijí nejen profesionální dílny, kde jsou pomůcky součástí rychlé práce a každodenní rutiny, ale i hobby keramici, školní a volnočasové kroužky, kde se bez konkrétních keramických potřeb v určitých situacích taktéž neobejdete. Precizní řemeslná práce, rychlost přípravných i modelovacích činností, to vše má základ v kvalitních potřebách pro keramiky. Víme, jak vám ušetřit čas i práci, proto jsme pro vás připravili unikátní nabídku cenově výhodného sortimentu potřeb pro keramiky od nejčastěji používaných a nejběžnějších potřeb, až po speciální nástroje a keramické pomůcky.

Proč nakoupit u nás?

Nabídku keramických potřeb pro vás neustále rozšiřujeme o nové pomůcky a nástroje. Snažíme se obsáhnout maximum nejpoužívanějšího sortimentu a poskytnout nejširší nabídku kvalitních keramických potřeb na českém trhu. U nás koupíte nejen potřeby pro keramiky, ale také pro sochaře a jiné výtvarné obory, kde se uplatňuje práce s modelovacím materiálem nebo výpalem.
Stejně, jako řešíme šíři sortimentu, tak i cenově se snažíme poskytnout nejvýhodnější nabídku v porovnání s konkurencí. Řadu keramických potřeb si necháváme ve velkých objemech vyrábět na zakázku, díky tomu dokážeme udržet nejnižší cenovou hladinu na českém i slovenském trhu. Ceny jsou natolik výhodné, že od nás často odebírají další prodejci potřeb pro keramiky.
Sami provozujeme několik keramických dílen. Díky tomu máme možnost keramické nářadí a pomůcky detailně otestovat, což se odráží i v tom, že řada pomůcek byla námi postupem času vylepšena nebo vyvinuta přímo na míru. Jedná se o vysoce funkční a skvěle ergonomicky řešené produkty!
Další naší výhodou je fakt, že veškerý nabízený sortiment keramických potřeb a pomůcek máme skladem, proto jsme schopni expedovat objednávky ve velmi krátkém čase!

Keramické potřeby - nářadí a pomůcky.

Druhy keramických pomůcek

Obecně se dá říci, že jsou keramické potřeby, které se využívají univerzálně, a to ať už jste profesionál nebo občasný tvůrce. Řeč je například o keramických pomůckách, které slouží k řezání, modelování a tvarování. Jedná se o špachtle, různě tvarovaná očka nebo nožíky či řezáčky. Na druhé straně existují specifičtější potřeby pro keramiky – zde již záleží na samotném charakteru práce či efektu, který má být dosažen. Nejčastěji rozlišujeme:

  • Keramické pomůcky pro přípravu hlíny.
  • Keramické potřeby pro plátování a vytlačování keramické hmoty.
  • Keramické pomůcky pro nanášení glazur, engob a barvítek.
  • Keramické potřeby pro sochařské účely.
  • Keramické pomůcky pro modelování a tvarování.
  • Keramické potřeby pro dekoraci výrobku.
  • Keramické pomůcky pro transport výrobku.
  • Keramické potřeby pro tvorbu dekorace.

Z nejpoužívanějších potřeb pro keramiky jmenujme například jehly, řezáčky, děrovače nebo vykrajovače. Spadají sem i začišťovací a glazovací pomůcky, cidliny, stěrky, obkročák, plátovací a vytlačovací pomůcky, dekorační točny aj.

Potřeby pro keramiky - výroba a prodej.

Než nakoupíte potřeby pro keramiky

Pro pravidelné odběratele, u nichž objednávky dlouhodobě přesahují určitou hranici, jsme ochotni poskytnout zvýhodněné ceny na veškeré potřeby pro keramiky oproti běžné nabídce určené pro klasické koncové uživatele. Stejně tak velkoodběratelům a dalším prodejcům keramického sortimentu jsme schopni nabídnout zajímavé množstevní a obratové slevy.
V případě, že máte zájem o navázání velkoobchodní spolupráce nebo se chcete zeptat na konkrétní výrobek, případně jste v naší nabídce keramických pomůcek nenašli přesně to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat.

Keramické pomůcky do dílny

Zobrazit méněna stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 102 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 102 položek