Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Potřeby pro keramiky

Mít dobře vybavenou dílnu s veškerým potřebným nářadím a pomůckami, je základem kvalitní keramické činnosti, ať už se jedná čistě o radost z práce nebo o výsledek vašeho snažení a efektivitu práce! Potřeby pro keramiky využijí nejen profesionální dílny, kde jsou pomůcky součástí rychlé práce a každodenní rutiny, ale i hobby keramici, školní a vo...

Zobrazit více

Mít dobře vybavenou dílnu s veškerým potřebným nářadím a pomůckami, je základem kvalitní keramické činnosti, ať už se jedná čistě o radost z práce nebo o výsledek vašeho snažení a efektivitu práce! Potřeby pro keramiky využijí nejen profesionální dílny, kde jsou pomůcky součástí rychlé práce a každodenní rutiny, ale i hobby keramici, školní a volnočasové kroužky, kde se bez konkrétních keramických potřeb v určitých situacích taktéž neobejdete. Precizní řemeslná práce, rychlost přípravných i modelovacích činností, to vše má základ v kvalitních potřebách pro keramiky. Víme, jak vám ušetřit čas i práci, proto jsme pro vás připravili unikátní nabídku cenově výhodného sortimentu potřeb pro keramiky od nejčastěji používaných a nejběžnějších potřeb, až po speciální nástroje a keramické pomůcky.

Proč nakoupit u nás?

Nabídku keramických potřeb pro vás neustále rozšiřujeme o nové pomůcky a nástroje. Snažíme se obsáhnout maximum nejpoužívanějšího sortimentu a poskytnout nejširší nabídku kvalitních keramických potřeb na českém trhu. U nás koupíte nejen potřeby pro keramiky, ale také pro sochaře a jiné výtvarné obory, kde se uplatňuje práce s modelovacím materiálem nebo výpalem.
Stejně, jako řešíme šíři sortimentu, tak i cenově se snažíme poskytnout nejvýhodnější nabídku v porovnání s konkurencí. Řadu keramických potřeb si necháváme ve velkých objemech vyrábět na zakázku, díky tomu dokážeme udržet nejnižší cenovou hladinu na českém i slovenském trhu. Ceny jsou natolik výhodné, že od nás často odebírají další prodejci potřeb pro keramiky.
Sami provozujeme několik keramických dílen. Díky tomu máme možnost keramické nářadí a pomůcky detailně otestovat, což se odráží i v tom, že řada pomůcek byla námi postupem času vylepšena nebo vyvinuta přímo na míru. Jedná se o vysoce funkční a skvěle ergonomicky řešené produkty!
Další naší výhodou je fakt, že veškerý nabízený sortiment keramických potřeb a pomůcek máme skladem, proto jsme schopni expedovat objednávky ve velmi krátkém čase!

Keramické potřeby - nářadí a pomůcky.

Druhy keramických pomůcek

Obecně se dá říci, že jsou keramické potřeby, které se využívají univerzálně, a to ať už jste profesionál nebo občasný tvůrce. Řeč je například o keramických pomůckách, které slouží k řezání, modelování a tvarování. Jedná se o špachtle, různě tvarovaná očka nebo nožíky či řezáčky. Na druhé straně existují specifičtější potřeby pro keramiky – zde již záleží na samotném charakteru práce či efektu, který má být dosažen. Nejčastěji rozlišujeme:

  • Keramické pomůcky pro přípravu hlíny.
  • Keramické potřeby pro plátování a vytlačování keramické hmoty.
  • Keramické pomůcky pro nanášení glazur, engob a barvítek.
  • Keramické potřeby pro sochařské účely.
  • Keramické pomůcky pro modelování a tvarování.
  • Keramické potřeby pro dekoraci výrobku.
  • Keramické pomůcky pro transport výrobku.
  • Keramické potřeby pro tvorbu dekorace.

Z nejpoužívanějších potřeb pro keramiky jmenujme například jehly, řezáčky, děrovače nebo vykrajovače. Spadají sem i začišťovací a glazovací pomůcky, cidliny, stěrky, obkročák, plátovací a vytlačovací pomůcky, dekorační točny aj.

Potřeby pro keramiky - výroba a prodej.

Než nakoupíte potřeby pro keramiky

Pro pravidelné odběratele, u nichž objednávky dlouhodobě přesahují určitou hranici, jsme ochotni poskytnout zvýhodněné ceny na veškeré potřeby pro keramiky oproti běžné nabídce určené pro klasické koncové uživatele. Stejně tak velkoodběratelům a dalším prodejcům keramického sortimentu jsme schopni nabídnout zajímavé množstevní a obratové slevy.
V případě, že máte zájem o navázání velkoobchodní spolupráce nebo se chcete zeptat na konkrétní výrobek, případně jste v naší nabídce keramických pomůcek nenašli přesně to, co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat.

Keramické pomůcky do dílny

Zobrazit méněna stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 102 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 102 položek