Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Platební možnosti

 

Hotově

V tomto případě uhradíte objednané zboží hotově při jeho osobním převzetí v naší kamenné prodejně v Ústí nad Labem nebo při převzetí zboží při dopravě naším vozem.

Tento způsob platby je zdarma.

 

Dobírkou

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. Zasíláme Českou Poštou a přepravcem Raben. Tuto platební možnost nabízíme prozatím pouze u objednávek doručovaných v ČR.

Cena dobírky je 45,- Kč vč. DPH.

 

Převodem na účet předem

V tomto případě obdržíte e-mailem pokyny k platbě s číslem účtu a variabilním symbolem Vaší objednávky. Zboží Vám bude odesláno po obdržení platby na náš účet. Objednávky v Kč se hradí na účet vedený v ČR, objednávky v EUR se hradí na účet vedený na Slovensku.

Tento způsob platby je zdarma.

 

Platby kartou

Nově nabízíme také platby platebními kartami. Při zvolení této platební možnosti budete přesměrování na stránku společnosti GoPay s vysokou úrovní bezpečnosti.  Upozorňujeme, že platit kartou lze pouze v e-shopu, nikoliv v naší kamenné prodejně v Ústí nad Labem.

Tento způsob platby je zdarma.

 

Informace pro zákazníky ze Slovenska

Zásilky na Slovensko posíláme běžně. Slovenští zákazníci hradí zboží předem na náš EUR účet vedený na Slovensku. Nehradí tak žádné mezistátní bankovní poplatky.

Možnost dobírky na Slovensko zatím nenabízíme.

 

Bankovní účty:

Měna

Banka

Číslo účtu

Číslo účtu IBAN

BIC

CZKČSOB a.s., Praha, Česká republikaPro platby z ČR: 205096851/0300CZ2903000000000205096851CEKOCZPP
EURČSOB a.s., Bratislava, Slovensko Pro platby ze SR: 4021695794/7500SK4975000000004021695794CEKOSKBX

 

 

Poznámka: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.