Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Průmyslové pece

Jestliže hledáte dodavatele profesionálních průmyslových pecí, pak jste na správném místě. Dokážeme pro vaši výrobní či laboratorní činnost zajistit odpovídající průmyslové pece s požadovaným výkonem i zaměřením pro zpracování skla, kovů, keramiky, plastů a jiných pokročilých materiálů. Žádá si vaše výroba spolehlivé a propracované pece pro kalení, žíhání, temperování, přetváření a mnoho dalších úkonů? Potřebujete moderní komorové průmyslové pece nebo pece se zavážením? Požadujete nestandardní průmyslové pece pro větší objemy, pece s vyšším výkonem i potřebnou realizací a regulací rozdílných teplotních křivek s příp. monitoringem a dokumentací? Nebo musí Vaše výrobní pec splnit náročné požadavky nejrůznějších norem jako jsou AMS 2750 E, NADCAP, CQI-9 apod.? My pro vás tyto pece zajistíme!

Dlouhodobě se specializujeme na dodávky průmyslových pecí značky Nabertherm GmbH, které patří k úplné světové špičce v dané oblasti. Mimo průmyslových pecí dané značky prodáváme také laboratorní pece Nabertherm (viz. samostatná sekce).

Průmyslové pece - pece na temperování silikonu


Průmyslové pece na míru

Jelikož se v případě průmyslových pecí jedná o nestandardní a často velmi specifická zařízení, nekoupíte tyto pece klasicky v běžné distribuci e-shopů. Výběr takovéto pece je z naší strany zajištěn potřebným vstupním poradenstvím, které je součástí každé realizované zakázky prodeje průmyslových pecí na zakázku. Hledáme nejvhodnější zařízení na základě vámi nadefinovaných požadavků a popisu plánované aplikace zařízení. Díky našim přímým vazbám na výrobce průmyslových pecí můžeme doporučené zařízení otestovat ve vztahu k aplikaci. Zákazník si tak snadno ověří a otestuje výsledný efekt průmyslové pece a má tak jistotu, že zařízení splňuje nadefinované požadavky.
Stačí, když nám popíšete váš konkrétní požadavek a my vám zajistíme nejvhodnější individuální řešení na míru. Primárně se snažíme konzultovat vaše požadavky osobně, pokud to nám i vám situace a čas dovolí. Díky testovacímu centru firmy Nabertherm máme přístup ke všem dostupným typům laboratorních pecí a na základě těchto zkušeností a možností testování dokážeme velmi přesně vybrat nejvhodnější pec pro vás!
V případě servisu je náš přístup obdobný. Díky plné podpoře výrobce dokážeme zajistit nejen nadstandardní pravidelnou servisní údržbu, ladění požadovaného výkonu, ale i rychlou výměnu případných opotřebovaných dílů nebo součástí průmyslové pece.

Proč vybrat průmyslovou pec od nás?

Dokážeme vám velmi odborně poradit, ne vždy totiž může zákazník tušit veškeré technické možnosti či znát specifika žádané pece. Často se také stává, že z nedostatku informací zákazník volí ne příliš vhodné řešení. Snažíme se na základě našich znalostí a díky zkušenostem z předchozích dodávek průmyslových pecí doporučit vždy nejvhodnější zařízení dle vašeho zadání. Víme, co si žádá chemicko-tepelné zpracování kovů, velmi dobře se orientujeme ve výpalu keramiky a porcelánu, víme jak na tavení kovů, sušení či tváření různých dalších materiálů.  

Pec pro průmysl - automatická kalící linka

Jaké průmyslové pece dodáváme?

Naše firma nabízí vypalovací pece pro průmyslové využití především v níže uvedených odvětvích:
•    Průmyslové pece pro tepelnou úpravu plastů a kovů.
•    Průmyslové pece pro slévárny (tavící, udržovací a přepravní).
•    Pece pro zpracování pokročilých materiálů (pěstování krystalů, uvolňování pojiv, kompozitní materiály, LED průmysl, MIM, CIM, MLCC, LTCC, HTCC apod.)
•    Pece pro dentisty a zdravotnický sektor.
•    Pece pro laboratorní a výzkumné účely.
•    Průmyslové pece pro keramické provozy a porcelánky.
•    Průmyslové pece pro sklárny (fusingové pece).
Jedná se o nestandardní pece určené pro konkrétní potřeby daného sektoru. Sdělte nám své požadavky na vlastnosti i výkon požadované průmyslové pece a my vám doporučíme konkrétní typ dle vaší specifikace a následně i naceníme na základě vaší poptávky.

Pec pro uvolňování pojiva Nabertherm N650 HDBS - průmyslová pec

V naší nabídce najdete např. laboratorní muflovou pec Nabertherm L5/11 (do teploty 1100°C), tavící pece, vysokoteplotní pece s ochrannou atmosférou či vakuem (do teploty 3000°C), komorovou pec Nabertherm N 660 (do teploty 1400°C), speciální průmyslovou fusingovou pec Nabertherm GFM 1050 opatřenou infračerveným vytápěním (do teploty 950°C) a s mobilním stolem pro lepší manipulaci. Dodáváme také vozokomorové průmyslové pece s automatickým pohonem řízení vozů s různým rozsahem teplot a rozložení teploty v pracovním prostoru. Objednat můžete také komorovou pec se speciální hořlavou či nehořlavou atmosférou a cirkulací vzduchu. K dispozici jsou taktéž pece do laminárních boxů, konvekční pece s ventilátorem, průmyslové pece s přirozeným prouděním vzduchu, sušící pece i průmyslové dávkovací pece.  Dodáváme také průmyslové pece pro ultra čisté prostory (tzv. clean room technology) různých tříd. Naší specialitou je také unikátní technologie průmyslových pecí pro uvolňování pojiv, tzv. combi pec s bezpečnostními balíčky pro sledování bezpečné atmosféry v peci. Nabertherm GmbH ze všech výrobců nabízí nejširší sortiment vypalovacích pecí na světě.


V případě, že vám nevyhovuje standardní řešení a hledáte průmyslovou pec se specifickou funkčností a vlastnostmi, pak vám dokážeme takovouto pec „nadefinovat“ a následně zajistit na základě naši úzké spolupráce s výrobcem. Případně lze navrhnout přizpůsobení standardního modelu průmyslové pece vašim specifickým požadavkům.