Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Sady keramického nářadí

Pokud máte v plánu výhodně vybavit svou novou dílnu větším počtem keramického nářadí nebo obnovit staré nářadí ve vaší zavedené keramické dílně, pak doporučujeme začít našimi prvotřídními sadami keramického nářadí. Skladba našich sad keramického nářadí je dlouhodobě odladěna přímo keramiky – jednotlivé sady jsou výsledkem našich více jak 20-ti l...

Zobrazit více

Pokud máte v plánu výhodně vybavit svou novou dílnu větším počtem keramického nářadí nebo obnovit staré nářadí ve vaší zavedené keramické dílně, pak doporučujeme začít našimi prvotřídními sadami keramického nářadí. Skladba našich sad keramického nářadí je dlouhodobě odladěna přímo keramiky – jednotlivé sady jsou výsledkem našich více jak 20-ti letých zkušeností. Sady keramického nářadí jsou oproti kusovým položkám vždy významně cenově zvýhodněny a jsou koncipovány tak, aby neobsahovaly stejné druhy keramického nářadí a vhodně se tak doplňovaly s kusovým nářadím dle individuálních požadavků. Dle našich vlastních zkušeností z dílny jsme v rámci každé sady keramického nářadí zařadili takové kusy, které u daného typu činnosti nejvíce využijete.
Keramické nářadí je základní vybavení každé keramické dílny, proto jsme pro vás připravili více speciálních sad keramického nářadí, které jsou určeny pro různé typy keramických úkonů.
Keramické nářadí si sami vyrábíme nebo si necháváme zakázkově vyrábět ve velkých objemech. Díky tomu máte garanci nejen skvělé ergonomie a užitných vlastností, ale velkou pozornost věnujeme samozřejmě i kvalitě materiálu, ze kterého jsou sady keramického nářadí vyrobeny. Tomu odpovídá i dlouhá životnost a odolnost tohoto nářadí.

Sada hrnčířského nářadí pro točení dětí

Jaké sady keramického nářadí u nás nakoupíte?

Kvalitní keramické nářadí je základem snadné práce každého keramika a je skvělým pomocníkem pro dosažení precizního výsledku dle vašich přestav. Ať už točíte nebo modelujete, u nás máte na výběr různě veliké sady keramického nářadí - záleží jen na vás, jaká konkrétní sada odpovídá vašim požadavkům. Zvolit můžete:

  • sadu keramických špachtlí ze dřeva,
  • sadu keramických oček,
  • sadu keramického děrovacího nářadí,
  • sadu hrnčířského nářadí,
  • sadu keramického začišťovacího nářadí,
  • sadu dřevěných nebo ocelových čepelí,
  • sadu keramických rydel,
  • sadu dřevěných keramických razítek.

Použití sady keramického nářadí při modelování keramiky


Pokud budete mít požadavek na složení vlastní sady keramického nářadí, pak s tím nemáme problém. Vhodné například pro velké dílny nebo další prodejce. Podmínkou je odběr takovéto individuální sady ve velkém počtu, resp. pravidelný dlouhodobý odběr stanoveného počtu těchto sad.

Zobrazit méněna stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 17 položek