Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Příslušenství pro vypalovací pece

V této sekci najdete veškerý sortiment pomůcek, rozšiřujících komponent a náhradních dílů pro vypalovací pece. Toto zboží u nás zjednodušeně nazýváme jako příslušenství pro pece. Dokážeme zajistit širokou nabídku uvedeného sortimentu, a to od běžných náhradních součástek, které podléhají opotřebení, až po přídavná zařízení, která mají zajistit e...

Zobrazit více

V této sekci najdete veškerý sortiment pomůcek, rozšiřujících komponent a náhradních dílů pro vypalovací pece. Toto zboží u nás zjednodušeně nazýváme jako příslušenství pro pece. Dokážeme zajistit širokou nabídku uvedeného sortimentu, a to od běžných náhradních součástek, které podléhají opotřebení, až po přídavná zařízení, která mají zajistit efektivnější funkčnost pece nebo zkvalitnit ovládání, potažmo tedy výsledek výroby, případně zajistit upgrade vlastností pece či jeho příslušenství. Zaměřujeme se zejména na dodávku příslušenství pro pece Nabertherm  a Kittec , neboť tyto značky primárně distribuujeme a servisujeme.

Příslušenství pro keramické pece - zakládací materiál

Co vše jsme schopni dodat?

Nepřekvapí nás žádný speciální požadavek na dodávku příslušenství pro pece Nabertherm a Kittec, neboť prodeji a servisu pecí se věnujeme již několik dekád. Díky tomu máme ve skladové nabídce prioritně takové příslušenství, u kterého jsme časem vysledovali, že je provozovateli pecí nejvíce žádáno. Ostatní komponenty, které nemáme skladem, dokážeme výhodně obstarat přímo u výrobců pecí. Nejvíce žádané příslušenství k pecím: zakládací materiál jako jsou pláty do pece, stojky, trojnožky, různé žáruvzdorné podložky či nátěry. Také nabízíme bezpečnostní pomůcky vhodné pro práci s pecí, jako jsou žáruvzdorné rukavice, obličejový štít či ochranný oblek. Zákazníci potřebují také náhradní díly, jako jsou náhradní sady topných elementů, termočlánky, různé druhy termoregulátorů, spínací prvky (stykače, relé), náhradní těsnění pro pecní zaplynovací boxy, náhradní dveřní pružiny apod.

Příslušenství pro laboratorní pece - sintrovací misky

Objednat můžete:

•    příslušenství pro keramické pece,
•    příslušenství pro sklářské pece,
•    příslušenství pro laboratorní pece,
•    příslušenství pro průmyslové pece,
•    příslušenství pro kalící a žíhací pece.


Pokud v naší nabídce nenajdete konkrétní příslušenství pro vaši pec, jestliže si nejste jisti výběrem požadovaného dílu nebo součástky, pak se na nás kdykoliv obraťte s dotazem. Rádi poskytneme odpověď, doporučíme konkrétní zboží nebo pro vás objednáme součástku na zakázku přímo u výrobce a vyspecifikujeme mu konkrétní požadavek, aniž byste museli danou věc jakkoliv složitě řešit.
Pozn.: v případě zájmu o dodávku náhradního dílu nám prosím zašlete identifikační údaje z výrobního štítku. Potřebujeme znát především: výrobní číslo, model, rok výroby. Připojte i podrobný popis požadovaného náhradního dílu příp. i včetně fotografie.
Příslušenství pro pece - zaplynovací box.

Zobrazit méněna stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 31 položek