Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Dřevěné špachtle a očka kusově

Tato kategorie obsahuje sortiment dřevěných špachtlí pro práci s hlínou a modelaci hliněné hmoty. V naší nabídce najdete veškeré běžně dostupné tvary špachtlí, stačí si jen vybrat požadovaný typ. Pro jednotlivé pracovní úkony existují různé typy špachtlí: některé se užívají všeobecně při keramické činnosti, jiné dřevěné špachtle mají naopak spec...

Zobrazit více

Tato kategorie obsahuje sortiment dřevěných špachtlí pro práci s hlínou a modelaci hliněné hmoty. V naší nabídce najdete veškeré běžně dostupné tvary špachtlí, stačí si jen vybrat požadovaný typ. Pro jednotlivé pracovní úkony existují různé typy špachtlí: některé se užívají všeobecně při keramické činnosti, jiné dřevěné špachtle mají naopak specifičtější použití spíše pro určité úkony nebo konkrétní techniky. Každý zkušený keramik ví, že dobrá špachtle usnadňuje a urychluje práci s hlínou, pomáhá k hrubému tvarování, lze s ní modelovat, vpichovat, retušovat, dělit hlínu, tvořit rýhy, ornamenty a umožňuje řadu dalších úkonů.


Obrázek (title, alt, jpg): „dřevěné špachtle“


Přestože se v případě dřevěných špachtlí jedná o prosté a nenákladné keramické pomůcky (alespoň takto to většina z nás chápe), jsou špachtle nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo pracuje s hlínou. A to tedy nejen pro profesionální keramiky, ale i pro hobby nadšence, kteří se keramice věnují jen volnočasově. U nás mohou profíci i amatéři koupit různé druhy špachtlí jednotlivě, ale také mohou zakoupit kompletní sady dřevěných špachtlí, které jsou cenově výhodné (7 kusů, 12 kusů). Při větších objednávkách vám rádi také sestavíme sady dřevěných špachtlí na míru – vhodné např. pro velké školní keramické dílny apod. Jednotlivé dřevěné špachtle jsou očíslované, takže při jejich výběru se můžete orientovat podle tohoto značení.
Obrázek: „modelovací keramické špachtle“

Proč koupit dřevěné špachtle právě u nás?

  1. Výhodná cena dřevěných špachtlí – díky velkým objemům, které vyrábíme či si necháváme vyrábět, jsme schopni vám zajistit cenu, které na českém trhu může konkurovat málokdo. Využijte našich možností a objednejte si špachtle pro keramiky za nízké ceny. Čím větší množství objednáte, tím vám můžeme nabídnout výhodnější cenu!
  2. Rychlost dodání – disponujeme velkými skladovými prostory, proto většinu nástrojů a příslušenství pro keramiky máme skladem a jsme schopni modelovací špachtle i ostatní sortiment i při větších objednávkách expedovat v řádech několika pracovních dní.
  3. Kvalita dřevěných špachtlí – zaměřujeme se jen na kvalitní keramické nářadí, proto v našem eshopu najdete pouze takové zboží, které máme sami vyzkoušené a jsme ochotni se zaručit za jeho kvalitu. Keramické špachtle jsou skvěle opracované a tvarované dle běžného standardu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva (jasan, habr, dub, švestka), které zajišťuje jejich tvrdost a odolnost. Dřevěné špachtle jsou nejrůznějších tvarů, proto se s nimi snadno pracuje a padnou dobře do ruky.
  4. Kompletní sortiment – mimo různých typů dřevěných modelovacích špachtlí pro keramiky nabízíme také ostatní sortiment nářadí a pomůcek pro keramiky - od keramických oček, začišťovacích a dekoračních nástrojů, přes děrovače, vykrajovače, až po nožíky, jehly, dřevěné čepele, cidliny, stěrky, obkročáky a dekorační pomůcky. U nás můžete kompletně vybavit vaši dílnu opravdu kvalitním nářadím za nejnižší ceny na českém a slovenském trhu!

Obrázek: „dřevěné špachtle pro keramiky“

Zobrazit méněna stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 28 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 28 položek