Informace

Follow us YouTube

Become our fan on YouTube, watch our channel

Důvody proč u nás nakupovat.

Skin color ceramic clay no. 2sg (1000-1280°C)

050133

Transportation costs:
  • Preview shipping costs for your order can be found in the top right basket.
Add to new Compare

You cannot add more than 3 product(s) to the product comparison

 Celkové hodnocení:

5
5,00/5 - 2 recenze

Zobrazit hodnocení
2
0
0
0
0

 Přidat hodnocení Zobrazit recenze Zobrazit recenze

Kamenina barvy kůže č. 2 sg má 25% obsah šamotu velikosti 0 – 2 mm. Svou režnou barevností je obzvláště vhodná pro zátěrové techniky a nabízí zajímavý kompromis ke klasickým červenicím a světlým hmotám. Kvalita hmoty stejně tak jako balení odpovídá vysokému standardu všech německých keramických hmot Witgert. Vzhledem k použitému hrubému šamotu je tato hmota vhodná pro výrobu větších výrobků a robustnějších výrobků, zejména zahradní keramiky. Pro menší a středně velké výrobky nabízíme tuto hmotu také v bezšamotvé variantě č. 2 nebo ve střední šamotové verzi 2 sf (25% šamotu 0–0,5 mm).

Hmoty Witgert jsou dobře balené v silném PE sáčku zajištěném hliníkovou sponou. Lze je tak snadno přenášet a při odebrání potřebného množství lze sponu na obalu v př. potřeby kleštěmi znovu uzavřít. Keramické hmoty Witgert jsou vyráběny technologií za mokra, příp. za polosucha (tzv. flakes). Nejsou vyráběny ze suchých práškových či granulovaných směsí, čímž je vyloučeno tuhnutí obvyklé u takto vyrobených hmot, které se projevuje po určité době skladování i bez porušení obalu.

Pro dlouhodobé skladování našich keramických hlín je doporučujeme umístit do málo vytápěných prostor (garáž, sklep apod.) bez rizika přemrznutí, vložit do černého pytle a zavázat. Nepřístup světla zamezí vzniku plísní. Takto uskladněné hmoty mají prakticky neomezenou dobu skladovatelnosti.

Data sheet

Conditionplastic
Nasákavost při výpalu na 1300°C3,3 %

Video

Recenze Recenze (2)

Cekové hodnocení:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na základě 2 recenze Napsat hodnocení
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 lidé označující recenzi za užitečnou
Hodnocení:0 1 2 3 4

dobrá hlína

0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 lidé označující recenzi za užitečnou
Hodnocení:0 1 2 3 4

I na tvorbu soch uplně výborná, díky jemnému šamotu v hlíně, se i více zapojí hmat, který se stimuluje. Poměr cena/kvalita více než vyhovující. Komunikace s prodejcem je také výborná, s mými dotazy mi poradil a musím říct, že velmi dobře. Určitě doporučuji :)

Stránka: 1

Download

other products in the same category: 12