Informace

Poslední recenze produktu

Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Hana K03.12.2021
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Miro02.12.2021
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Tomáš Svoboda28.11.2021

Follow us YouTube

Become our fan on YouTube, watch our channel

Důvody proč u nás nakupovat.

Muffle furnace Nabertherm L, LT 5/13 with B410

Nabertherm GmbH

100343

Total incl. VAT

4 222,90 €

-0%

Availability:
  • Availability h01: Availability vysvetlivka h01
  • Availability h02: Availability vysvetlivka h02
  • Availability h03: Availability vysvetlivka h03
  • Availability h04: Availability vysvetlivka h04
Stock at manufacturer
Transportation costs:
  • Preview shipping costs for your order can be found in the top right basket.
Add to new Compare

You cannot add more than 3 product(s) to the product comparison

 Celkové hodnocení:

0
0/5 - 0 recenze

Zobrazit hodnocení
0
0
0
0
0

 Přidat hodnocení Zobrazit recenze Zobrazit recenze

Německá společnost Nabertherm GmbH patří mezi nejrenomovanější světové výrobce, který nabízí nejširší sortiment vypalovacích pecí na světě. Silnými stránkami jsou unikátní testovací centrum pro zákazníky s velkým počtem různých pecí a největším oddělení vývoje (R&D) v pecním průmyslu. V této technické zkušebně pro vás můžeme v případě pochybností prakticky ověřit, která pec bude pro váš proces ta pravá. S tradicí od roku 1947 a roční produkcí přesahující 8000 pecí je Nabertherm lídrem trhu ve většině odvětví, ve kterých působí (Laboratoř, Pokročilé materiály, Keramika, Sklo, Slévárna a Tepelné zpracování). V kombinaci s centralizovaným vývojem, výrobou pecí a náhradních dílů v Německu a zajištěním záručního a pozáručního servisu naším vlastním servisním technikem jsme pro vás tím správným partnerem pro vaši novou laboratorní pec.

Tak jako všechny pece Nabertherm vynikají modely muflových pecí L/LT s cihelnou izolací nejvyšší kvalitou ve své třídě, precizností zpracování a použitím vysoce kvalitních materiálů. Tato řada pecí je zajímavou alternativou k osvědčeným muflovým pecím L a LT.. /11, kdy jsou potřebné rychlejší vypalovací cykly anebo vyšší teploty aplikace. Laboratorní pece této řady se vyznačují výborným řemeslným zpracováním, moderním designem a vysokou mírou spolehlivosti. Volitelně se profesionální muflové pece Nabertherm s cihelnou izolací dodávají se sklápěcími dvířky s označením „L“, které mohou být použity jako odkládací plocha. Nebo je lze bez příplatku dodat se zdvihacími dvířky s označením „LT“, kdy horká strana dvířek je odvrácena od obsluhy. Dvířka mají integrovaný přívod čerstvého vzduchu, který lze bezstupňovitě regulovat podle potřeby.

Topné elementy jsou umístěné na podpůrných trubicích, což umožňuje volné sálání tepla do pecního prostoru a zajišťuje dlouhou životnost bez omezení počtu výměn (oproti umístění topných elementů v drážkách stěny pece). Vyhřívání je umístěno ze dvou stran, topné elementy lze v případě potřeby snadno vyměnit. Hlavní část vícevrstvé pecní izolace je tvořena robustními lehčenými žáruvzdornými cihlami.

Plášť pece je vyroben z elegantního jemně texturovaného nerezového plechu a má dvojité stěny, do kterých lze snadno integrovat případné rozšiřující příslušenství a přizpůsobit tak laboratorní pec pro vaši aplikaci. Dvojitá stěna také zajišťuje nízké vnější teploty muflové pece při jejím používání.

Některé muflové pece této řady jsou ve standardním provedení skladem na hlavním výrobním skladě Nabertherm k rychlé expedici. Díky tomu nebudete muset na svou novou laboratorní muflovou pec čekat dlouho. V případě zájmu nás prosím kontaktujte k prověření aktuální situace na hlavním výrobním skladě Nabertherm.

Nadstandardní oproti jiným pecím je také regulace laboratorních muflových pecí Nabertherm. Jako spínací prvky jsou použity polovodičová spínací relé (Solid State Relay), která jsou oproti stykačům při provozu tichá a téměř nepodléhají opotřebení. Tím jsou na minimum sníženy náklady na servis a doba, po kterou pec není v provozu ze servisních důvodů. Nově jsou laboratorní pece Nabertherm řady L a LT vybaveny regulátory Nabertherm nové generace. Novým standardním regulátorem je B 410, který umožňuje uložit 5 programů, má 4 segmenty, možnost pojmenovávat programy, odložený start s kalendářem a ukazatel spotřebované energie. Revoluční novinkou je možnost obsluhy regulátoru s přístupovými právy. Regulátor pracuje s několika úrovněmi oprávnění, přičemž Operátor může pouze zvolit a zapnout/vypnout již uložený program. Supervisor může navíc nastavovat a ukládat programy a nakonec Administrátor může ještě nastavovat uživatelské chování samotného regulátoru. Tuto novinku ocení zejména laboratoře, kde pec obsluhuje více pracovníků. Nemůže tak například nastat situace, kdy by méně znalá obsluha omylem upravila uložené vypalovací křivky (programy). Dále je tento nový regulátor v základní výbavě vybaven USB portem, který lze použít pro import/export vypalovací křivky a hlavně také pro dokumentaci vypalovacího procesu. Pokud je v průběhu vypalování připojena flash paměť, vypalovací proces se na ní bude automaticky zaznamenávat (příp. po zapojení později se na flash paměť automaticky nahrají poslední výpaly). Tyto hodnoty lze archivovat nebo dále zpracovávat a vizualizovat ve freewaru NTGraph, který je založen na Microsoft Excelu a který je možné stáhnout zdarma ze stránek Nabertherm. Za příplatek lze muflovou laboratorní pec řady L a LT vybavit výkonnějším regulátorem s označením C 450 nebo případně řídícím a dokumentačním softwarem. Výkonnější regulace je vhodná pro zákazníky s vyššími nároky na proces regulace. Detailní rozpis jednotlivých možností regulací naleznete v zadní části PDF katalogu pecí Nabertherm pro Laboratoře, který se nachází v sekci Ke stažení.

Poznámka: V objednávce nás informujte, zda požadujete provedení pece se sklápěcími dvířky (provedení L), nebo se zdvihacími dvířky (provedení LT).

Přednosti pecí Nabertherm L/LT.. /13:
• Tmax. 1300°C
• vyhřívání ze dvou stran
• topné elementy umístěné na podpůrných trubicích pro volné sálání
• vícevrstvá izolace pece z lehčených cihel a zadní izolace
• nehlučný provoz spínání vytápění polovodičovým relé (Solid State Relay)
• přesný teplotní průběh díky rychlému taktování spínání
• nucené odpojení kontaktním dveřním spínačem
• dvojité stěny pro nízké vnější teploty
• elegantní design, plášť z ušlechtilé nerezové oceli s jemnou strukturou
• volitelně se sklápěcími dvířky (L), nebo se zdvihacími dvířky (LT)
• regulovatelný otvor přívodu vzduchu ve dvířkách
• otvor odpadního vzduchu v zadní stěně pece
• bezpečnostní značka GS pro „prověřenou bezpečnost“, CE
• minimální údržba
• známá vysoká německá „Nabertherm“ kvalita
• použití pece podle určení v návodu k obsluze
• standardní záruční lhůta laboratorních pecí Nabertherm: 12 měsíců (za poplatek obvykle možné prodloužit, v případě zájmu nás prosím kontaktujte)

Výbava pecí Nabertherm L/ LT za příplatek:
• spalinový komín, spalinový komín s ventilátorem nebo s katalyzátorem
• omezovač teploty s nastavitelnou vypínací teplotou nezávislý na regulaci pece pro teplotní třídu ochrany 2 dle EN 60519–2 na ochranu vsázky a pece
• přípojka ochranného plynu pro proplach pece nehořlavými nebo reakčními plyny
• manuální nebo automatický zaplynovací systém
• regulátor C 450 (10 programů, 20 segmentů, 2 extra funkce)
• regulace a dokumentace pomocí řídícího softwaru VCD
• keramický rýhovaný spodní plát do 1200°C
• keramická jímací vana do 1300°C
• ocelová jímací vana do 1100°C
• žáruvzdorné rukavice
• v případě zájmu o výbavu na přání nás prosím kontaktujte

Data sheet

Heatingheated from 2 sides
Volume categoryup to 70 l
Furnace typemuffle
Usagelaboratory
Volume5 l
Max. temperature1300 °C
Inner dimensions200 x 170 x 130 mm (š x h x v)
Outer dimensions490 x 450 x 380 (u LT +320) mm (Š x H x V)
Connected load2.4 kW
Voltage230V 1/N
Socket typeSchuko
Heating elementselements on support tubes
Switchingsolid state relays
Additional back insul.yes
Standard controllerB 410
Controller for surchargeC 450
Weight42 kg

Video

Click on a thumbnail to load the video

Recenze Recenze (0)

Cekové hodnocení:
0 1 2 3 4
0/5
Na základě 0 recenze Napsat hodnocení

Download

other products in the same category: 22