Informace

Poslední recenze produktu

Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Hana K03.12.2021
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Miro02.12.2021
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Tomáš Svoboda28.11.2021

Follow us YouTube

Become our fan on YouTube, watch our channel

Důvody proč u nás nakupovat.

Ashing laboratory furnace LV, LVT 3/11/B410

Nabertherm GmbH

100344

Total incl. VAT

3 158,10 €

-0%

Availability:
  • Availability h01: Availability vysvetlivka h01
  • Availability h02: Availability vysvetlivka h02
  • Availability h03: Availability vysvetlivka h03
  • Availability h04: Availability vysvetlivka h04
Stock at manufacturer
Transportation costs:
  • Preview shipping costs for your order can be found in the top right basket.
Add to new Compare

You cannot add more than 3 product(s) to the product comparison

 Celkové hodnocení:

0
0/5 - 0 recenze

Zobrazit hodnocení
0
0
0
0
0

 Přidat hodnocení Zobrazit recenze Zobrazit recenze

Německá společnost Nabertherm GmbH patří mezi nejrenomovanější světové výrobce, který nabízí nejširší sortiment vypalovacích pecí na světě. Silnými stránkami jsou unikátní testovací centrum pro zákazníky s velkým počtem různých pecí a největším oddělení vývoje (R&D) v pecním průmyslu. V této technické zkušebně pro vás můžeme v případě pochybností prakticky ověřit, která pec bude pro váš proces ta pravá. S tradicí od roku 1947 a roční produkcí přesahující 8000 pecí je Nabertherm lídrem trhu ve většině odvětví, ve kterých působí (Laboratoř, Pokročilé materiály, Keramika, Sklo, Slévárna a Tepelné zpracování). V kombinaci s centralizovaným vývojem, výrobou pecí a náhradních dílů v Německu a zajištěním záručního a pozáručního servisu naším vlastním servisním technikem jsme pro vás tím správným partnerem pro vaši novou laboratorní pec.

Tak jako všechny pece Nabertherm vynikají modely laboratorních zpopelňovacích muflových pecí LV a LVT nejvyšší kvalitou ve své třídě, precizností zpracování a použitím vysoce kvalitních materiálů. Tato modelová řada pecí Nabertherm konstrukčně vychází z profesionálních muflových pecí, je však speciálně uzpůsobena pro zpopelňování vzorků v laboratořích. Zpopelňovací pece využívají speciální systém přívodního a odpadního vzduchu, který dosahuje více než 6násobné výměny vzduchu za minutu. Čerstvý vzduch přiváděný do pece se předehřívá, čímž je zajištěno dobré rozložení tepla v peci. Dvířka mají integrovaný přívod čerstvého vzduchu, který lze bezstupňovitě regulovat podle potřeby. Pokud je požadován kompletní předehřev čerstvého vzduchu, pak se doporučuje tento přívod nechat uzavřený. Dále se zpopelňovací pece vyznačují výborným řemeslným zpracováním, moderním designem a vysokou mírou spolehlivosti. Volitelně se laboratorní zpopelňovací muflové pece Nabertherm dodávají se sklápěcími dvířky s označením LV, které mohou být použity jako odkládací plocha. Nebo je lze bez příplatku dodat se zdvihacími dvířky s označením LVT, kdy horká strana dvířek je odvrácena od obsluhy.

Topné elementy jsou kryté v keramické topné desce, která chrání topný drát před vystřikováním a spalinami ze vsázky při výpalu. Topné desky lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Izolace pece je vyrobena z vakuově tvrzeného vláknitého materiálu, který nemá žádnou bezpečnostní klasifikaci. Plášť pece je vyroben z elegantního jemně texturovaného nerezového plechu a má dvojité stěny, do kterých lze snadno integrovat případné rozšiřující příslušenství a přizpůsobit tak pec pro vaši aplikaci. Dvojitá stěna také zajišťuje nízké vnější teploty pece při jejím používání.

Některé muflové pece této řady jsou ve standardním provedení skladem na hlavním výrobním skladě Nabertherm k rychlé expedici. Díky tomu nebudete muset na svou novou laboratorní zpopelňovací pec čekat dlouho. V případě zájmu nás prosím kontaktujte k prověření aktuální situace na hlavním výrobním skladě Nabertherm.

Nadstandardní oproti jiným pecím je také regulace laboratorních muflových pecí Nabertherm. Jako spínací prvky jsou použity polovodičová spínací relé (Solid State Relay), která jsou oproti stykačům při provozu tichá a téměř nepodléhají opotřebení. Tím jsou na minimum sníženy náklady na servis a doba, po kterou pec není v provozu ze servisních důvodů.

Nově jsou laboratorní zpopelňovací pece Nabertherm řady LV a LVT vybaveny regulátory Nabertherm nové generace. Novým standardním regulátorem je B 410, který umožňuje uložit 5 programů, má 4 segmenty, možnost pojmenovávat programy, odložený start s kalendářem a ukazatel spotřebované energie. Revoluční novinkou je možnost obsluhy regulátoru s přístupovými právy. Regulátor pracuje s několika úrovněmi oprávnění, přičemž Operátor může pouze zvolit a zapnout/vypnout již uložený program. Supervisor může navíc nastavovat a ukládat programy a nakonec Administrátor může ještě nastavovat uživatelské chování samotného regulátoru. Tuto novinku ocení zejména laboratoře, kde pec obsluhuje více pracovníků. Nemůže tak například nastat situace, kdy by méně znalá obsluha omylem upravila uložené vypalovací křivky (programy). Dále je tento nový regulátor v základní výbavě vybaven USB portem, který lze použít pro import/export vypalovací křivky a hlavně také pro dokumentaci vypalovacího procesu. Pokud je v průběhu vypalování připojena flash paměť, vypalovací proces se na ní bude automaticky zaznamenávat (příp. po zapojení později se na flash paměť automaticky nahrají poslední výpaly). Tyto hodnoty lze archivovat nebo dále zpracovávat a vizualizovat ve freewaru NTGraph, který je založen na Microsoft Excelu a který je možné stáhnout zdarma ze stránek Nabertherm. Za příplatek lze muflovou zpopelňovací pec řady LV a LVT vybavit výkonnějším regulátorem s označením C 450 nebo případně řídícím a dokumentačním softwarem. Výkonnější regulace je vhodná pro zákazníky s vyššími nároky na proces regulace. Detailní rozpis jednotlivých možností regulací naleznete v zadní části PDF katalogu pecí Nabertherm pro Laboratoře, který se nachází v sekci Ke stažení.

Poznámka: V objednávce nás informujte, zda požadujete provedení pece se sklápěcími dvířky (provedení LV), nebo se zdvihacími dvířky (provedení LVT).

Přednosti pecí Nabertherm LV/LVT:
• Tmax. 1100°C
• vyhřívání ze dvou stran
• topné elementy chráněné v keramické desce
• více než 6násobná výměna vzduchu za minutu
• dobré rozložení tepla v peci díky předehřevu čerstvého vzduchu
• regulovatelný otvor přívodu vzduchu ve dvířkách (nepředehřívaný)
• izolace pece z neklasifikovaného vláknitého materiálu s nízkou akumulací tepla
• nehlučný provoz spínání vytápění polovodičovým relé (Solid State Relay)
• přesný teplotní průběh díky rychlému taktování spínání
• nucené odpojení kontaktním dveřním spínačem
• dvojité stěny pro nízké vnější teploty
• elegantní design, plášť z ušlechtilé nerezové oceli s jemnou strukturou
• volitelně se sklápěcími dvířky (LV), nebo se zdvihacími dvířky (LVT)
• bezpečnostní značka GS pro „prověřenou bezpečnost“, CE
• minimální údržba
• známá vysoká německá „Nabertherm“ kvalita
• použití pece podle určení v návodu k obsluze
• standardní záruční lhůta laboratorních pecí Nabertherm: 12 měsíců (za poplatek obvykle možné prodloužit, v případě zájmu nás prosím kontaktujte)

Výbava pecí Nabertherm LV/ LVT za příplatek:
• omezovač teploty s nastavitelnou vypínací teplotou nezávislý na regulaci pece pro teplotní třídu ochrany 2 dle EN 60519–2 na ochranu vsázky a pece
• regulátor C 450 (10 programů, 20 segmentů, 2 extra funkce)
• regulace a dokumentace pomocí řídícího softwaru VCD
• keramický rýhovaný spodní plát do 1200°C
• keramická jímací vana do 1300°C
• ocelová jímací vana do 1100°C
• žáruvzdorné rukavice
• v případě zájmu o výbavu na přání nás prosím kontaktujte

Data sheet

Volume categoryup to 70 l
Heatingheated from 2 sides
Furnace typemuffle
Usagelaboratory
Volume3 l
Max. temperature1100 °C
Inner dimensions160 x 140 x 100 mm (š x h x v)
Outer dimensions385 x 360 x 735 mm (Š x H x V)
Connected load1.2 kW
Voltage230V 1/N
Socket typeSchuko
Heating elementsv keramické desce
Switchingsolid state relays
Standard controllerB 410
Controller for surchargeC 450
Weight20 kg

Video

Click on a thumbnail to load the video

Recenze Recenze (0)

Cekové hodnocení:
0 1 2 3 4
0/5
Na základě 0 recenze Napsat hodnocení

Download

other products in the same category: 22