Informace

Follow us YouTube

Become our fan on YouTube, watch our channel

Důvody proč u nás nakupovat.

High-temp. furnace Nabertherm LHT 02/17 with P570

Nabertherm GmbH

100416

Total incl. VAT

14 713,60 €

-0%

Availability:
  • Availability h01: Availability vysvetlivka h01
  • Availability h02: Availability vysvetlivka h02
  • Availability h03: Availability vysvetlivka h03
  • Availability h04: Availability vysvetlivka h04
On order
Transportation costs:
  • Preview shipping costs for your order can be found in the top right basket.
Add to new Compare

You cannot add more than 3 product(s) to the product comparison

 Celkové hodnocení:

0
0/5 - 0 recenze

Zobrazit hodnocení
0
0
0
0
0

 Přidat hodnocení Zobrazit recenze Zobrazit recenze

Německá společnost Nabertherm GmbH patří mezi nejrenomovanější světové výrobce, který nabízí nejširší sortiment vypalovacích pecí na světě. Silnými stránkami jsou unikátní testovací centrum pro zákazníky s velkým počtem různých pecí a největším oddělení vývoje (R&D) v pecním průmyslu. V této technické zkušebně pro vás můžeme v případě pochybností prakticky ověřit, která pec bude pro váš proces ta pravá. S tradicí od roku 1947 a roční produkcí přesahující 8000 pecí je Nabertherm lídrem trhu ve většině odvětví, ve kterých působí (Laboratoř, Pokročilé materiály, Keramika, Sklo, Slévárna a Tepelné zpracování). V kombinaci s centralizovaným vývojem, výrobou pecí a náhradních dílů v Německu a zajištěním záručního a pozáručního servisu naším vlastním servisním technikem jsme pro vás tím správným partnerem pro vaši novou laboratorní pec.

Tak jako všechny pece Nabertherm vynikají modely vysokoteplotních pecí LHT nejvyšší kvalitou ve své třídě, precizností řemeslného zpracování a použitím vysoce kvalitních materiálů. Kompaktní laboratorní pece Nabertherm řady LHT jsou vybaveny topnými elementy z disilicidu molybdenu (MoSi2), které lze v případě potřeby snadno vyměnit a jsou dostupné pro teploty do 1600°C, 1650°C, 1750°C a 1800°C. Mimořádně rychlé náběhy na pracovní teplotu v kombinaci se snadnou obsluhou předurčují tuto modelovou řadu jako univerzální pec pro vědu a výzkum a pro laboratorní použití. Vysokoteplotní pece Nabertherm LHT se dodávají se zdvihacími dvířky, které jsou prostorově úsporné a horká strana dvířek je odvrácena od obsluhy. Izolace pece je vyrobena z prvotřídního vláknitého materiálu, který je při používání odolný. Plášť pece je vyroben z elegantního jemně texturovaného nerezového plechu a má dvojité stěny, do kterých lze snadno integrovat případné rozšiřující příslušenství a přizpůsobit tak pec pro vaši aplikaci. Dvojitá stěna pece má přídavné chlazení, čímž jsou docíleny nízké vnější teploty pece při jejím používání.

Modely vysokoteplotních pecí této řady mají díky rozpracovanosti výroby na polotovary příznivé výrobní lhůty. Díky tomu nebudete muset na svou novou laboratorní vysokoteplotní pec čekat dlouho. V případě zájmu nás prosím kontaktujte k prověření aktuální situace na hlavním výrobním skladě Nabertherm GmbH.

Nadstandardní oproti jiným pecím je také regulace laboratorních vysokoteplotních pecí Nabertherm. Jako spínací prvky jsou použity tyristory, které jsou oproti jiným řešením při provozu tiché, podléhají minimálnímu opotřebení a je možné plynule regulovat topný výkon. Tím jsou na minimum sníženy náklady na servis a doba, po kterou pec není v provozu ze servisních důvodů. Laboratorní vysokoteplotní pece Nabertherm řady LHT jsou vybaveny regulátory Nabertherm nové generace. Novým standardním regulátorem je P 470, který umožňuje uložit 50 programů, má 40 segmentů, možnost ovládat 2–6 extra funkčí, pojmenovávat programy, odložený start s kalendářem a ukazatel spotřebované energie. Revoluční novinkou je možnost obsluhy regulátoru s přístupovými právy. Regulátor pracuje s několika úrovněmi oprávnění, přičemž Operátor může pouze zvolit a zapnout/vypnout již uložený program. Supervisor může navíc nastavovat a ukládat programy a nakonec Administrátor může ještě nastavovat uživatelské chování samotného regulátoru. Tuto novinku ocení zejména laboratoře, kde pec obsluhuje více pracovníků. Nemůže tak například nastat situace, kdy by méně znalá obsluha omylem upravila uložené vypalovací křivky (programy). Dále je tento nový regulátor v základní výbavě vybaven USB portem, který lze použít pro import/export vypalovací křivky a hlavně také pro dokumentaci vypalovacího procesu. Pokud je v průběhu vypalování připojena flash paměť, vypalovací proces se na ní bude automaticky zaznamenávat (příp. po zapojení později se na flash paměť automaticky nahrají poslední výpaly). Tyto hodnoty lze archivovat nebo dále zpracovávat a vizualizovat ve freewaru NTGraph, který je založen na Microsoft Excelu a který je možné stáhnout zdarma ze stránek Nabertherm. Za příplatek lze vysokoteplotní laboratorní pec řady LHT vybavit ovládacím, řídícím a dokumentačním softwarem. Výkonnější regulace je vhodná pro zákazníky s vyššími nároky na proces regulace. Detailní rozpis jednotlivých možností regulací naleznete v zadní části PDF katalogu pecí Nabertherm pro Laboratoře, který se nachází v sekci Ke stažení.

Rádi vám vypracujeme detailní cenovou nabídku s názornými obrázky, s uvedením všech technických parametrů a široké nabídky dostupného příslušenství k danému modelu vysokoteplotní pece Nabertherm. Případně se u vás rádi osobně zastavíme k odborné konzultaci vašich záměrů.

Přednosti pecí Nabertherm LHT:
• Tmax. 1600°C, 1750°C nebo 1800°C
• vysoce kvalitní topné elementy z disilicidu molybdenu (MoSi2)
• pecní komora vyrobená z prvotřídního a odolného vláknitého materiálu
• mimořádně rychlý náběh na pracovní teplotu (podle modelu 10 – 75 minut)
• spínání pomocí tyristorů pracující s fázovým úhlem sepnutí (SCRs)
• přesný teplotní průběh díky rychlému taktování spínání
• nucené odpojení kontaktním dveřním spínačem
• plášť pece s dvojitými stěnami s přídavným chlazením pro nízké vnější teploty
• kompaktní elegantní design, plášť z ušlechtilé nerezové oceli s jemnou strukturou
• prostorově úsporné provedení se zvedacími dvířky, které se otvírají nahoru (horká stěna od obsluhy)
• nastavitelný přívod vzduchu
• odtah ve stropě pece
• minimální údržba
• známá vysoká německá „Nabertherm“ kvalita
• použití pece podle určení v návodu k obsluze
• standardní záruční lhůta laboratorních pecí Nabertherm: 12 měsíců (za poplatek obvykle možné prodloužit, v případě zájmu nás prosím kontaktujte)

Výbava pecí Nabertherm LHT za příplatek:
• omezovač teploty s nastavitelnou vypínací teplotou nezávislý na regulaci pece pro teplotní třídu ochrany 2 dle EN 60519–2 na ochranu vsázky a pece
• čtverhranné mističky a víko pro zakládání vzorků do 1600°C
• přípojka ochranného plynu pro proplach pece nehořlavými nebo reakčními plyny
• manuální nebo automatický zaplynovací systém
• regulace a dokumentace pomocí řídícího softwaru VCD
• žáruvzdorné rukavice
• v případě zájmu o výbavu na přání nás prosím kontaktujte

Data sheet

Volume categoryup to 70 l
Heatingheated from 2 sides
Furnace typemuffle
Usagelaboratory, research and development
Volume2 l
Max. temperature1750 °C
Inner dimensions90 x 150 x 150 mm (š x h x v)
Outer dimensions470 x 630 x 760 + 260 mm (Š x H x V)
Connected load3 kW
Voltage230V 1/N
Socket typeSchuko
Heating elementsdisilicid molybden (MoSi2)
Switchingtyristory
Standard controllerP 470
Weight75 kg

Recenze Recenze (0)

Cekové hodnocení:
0 1 2 3 4
0/5
Na základě 0 recenze Napsat hodnocení

Download

Laboratory furnaces Nabertherm

Complete catalogue of Nabertherm laboratory furnaces in English. The widest range of laboratory furnaces in the world. Universal muffle and chamber furnaces, ashing furnaces, laboratory tube furnaces, laboratory drying cabinets, high temperature laboratory furnaces, retort gas-tight furnaces, vacuum furnaces, laboratory quenching and annealing furnaces, furnaces with non-combustible and combustible protective atmosphere.

Download (5.08M)

other products in the same category: 18