Informace

Follow us YouTube

Become our fan on YouTube, watch our channel

Důvody proč u nás nakupovat.

Hardening furnace Nabertherm N 61/H with B400

Nabertherm GmbH

100372

Total incl. VAT

8 215,90 €

-0%

Availability:
  • Availability h01: Availability vysvetlivka h01
  • Availability h02: Availability vysvetlivka h02
  • Availability h03: Availability vysvetlivka h03
  • Availability h04: Availability vysvetlivka h04
On order
Transportation costs:
  • Preview shipping costs for your order can be found in the top right basket.
Add to new Compare

You cannot add more than 3 product(s) to the product comparison

 Celkové hodnocení:

0
0/5 - 0 recenze

Zobrazit hodnocení
0
0
0
0
0

 Přidat hodnocení Zobrazit recenze Zobrazit recenze

Německá společnost Nabertherm GmbH patří mezi nejrenomovanější světové výrobce, který nabízí nejširší sortiment vypalovacích pecí na světě. Silnými stránkami jsou unikátní testovací centrum pro zákazníky s velkým počtem různých pecí a největším oddělení vývoje (R&D) v pecním průmyslu. V této technické zkušebně pro vás můžeme v případě pochybností prakticky ověřit, která pec bude pro váš proces ta pravá. S tradicí od roku 1947 a roční produkcí přesahující 8000 pecí je Nabertherm lídrem trhu ve většině odvětví, ve kterých působí (Laboratoř, Pokročilé materiály, Keramika, Sklo, Slévárna a Tepelné zpracování). V kombinaci s centralizovaným vývojem, výrobou pecí a náhradních dílů v Německu a zajištěním záručního a pozáručního servisu naším vlastním servisním technikem jsme pro vás tím správným partnerem pro vaši novou laboratorní pec.

Tak jako všechny pece Nabertherm vynikají modely pecí pro tepelnou úpravu řady N nejvyšší kvalitou ve své třídě, precizností zpracování a použitím vysoce kvalitních materiálů. Komorové pece Nabertherm N 7/H – N 87/H pro tepelnou úpravu materiálů jsou vylepšovány po dekády po celou historii firmy Nabertherm. Aktuálně disponují mimořádně rozsáhlou paletou příslušenství, např. různé varianty zaplynovacích boxů a vaků pro provoz s ochrannou plynovou atmosférou, válečkový posuvník, chladící stanice, kalící lázeň, akustický nebo vizuální signál, zakládací vozíky apod. Je tak možné realizovat náročné aplikace jako např. žíhání naměkko titanu v oblasti medicíny bez použití drahých a složitých pecních systémů. Kalící pece této modelové řady pecí se vyznačují výborným řemeslným zpracováním, moderním designem a vysokou mírou spolehlivosti. Standardně se rovnoběžná vyklápěcí dvířka otevírají dolů, kdy horká strana dvířek je odvrácena od obsluhy. Na přání je možné žíhací pec vybavit dvířkami, která se otevírají nahoru.

Topné elementy jsou umístěné na nosných keramických tyčích, které zajišťují volné sálání tepla do pecního prostoru a dlouhou životnost. Topné elementy lze v případě potřeby snadno vyměnit. Třístranné vyhřívání je umístěno z obou stran a dna. Vícevrstvá izolace pece je vyrobena z kvalitních žáruvzdorných pórovitých cihel, které mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Hodí se tak pro pravidelné použití a drsné zacházení v laboratořích. Plášť pece je vyroben z elegantního jemně texturovaného nerezového plechu.

Některé kalící, žíhací a pájecí pece této řady jsou ve standardním provedení skladem na hlavním výrobním skladě Nabertherm k rychlé expedici. Díky tomu nebudete muset na svou novou laboratorní pec čekat dlouho. V případě zájmu nás prosím kontaktujte k prověření aktuální situace na hlavním výrobním skladě Nabertherm.

Nadstandardní oproti jiným pecím je také regulace komorových pecí Nabertherm pro tepelnou úpravu. Jako spínací prvky jsou použity polovodičová spínací relé (Solid State Relay), která jsou oproti stykačům při provozu tichá a téměř nepodléhají opotřebení. Tím jsou na minimum sníženy náklady na servis a doba, po kterou pec není v provozu ze servisních důvodů.

Nově jsou komorové pece Nabertherm pro tepelnou úpravu N 7/H – N 87/H vybaveny regulátory Nabertherm nové generace. Novým standardním regulátorem je B 400, který umožňuje uložit 5 programů, má 4 segmenty, možnost pojmenovávat programy, odložený start s kalendářem a ukazatel spotřebované energie. Revoluční novinkou je možnost obsluhy regulátoru s přístupovými právy. Regulátor pracuje s několika úrovněmi oprávnění, přičemž Operátor může pouze zvolit a zapnout/vypnout již uložený program. Supervisor může navíc nastavovat a ukládat programy a nakonec Administrátor může ještě nastavovat uživatelské chování samotného regulátoru. Tuto novinku ocení zejména laboratoře, kde pec obsluhuje více pracovníků. Nemůže tak například nastat situace, kdy by méně znalá obsluha omylem upravila uložené vypalovací křivky (programy). Dále je tento nový regulátor v základní výbavě vybaven USB portem, který lze použít pro import/export vypalovací křivky a hlavně také pro dokumentaci vypalovacího procesu. Pokud je v průběhu vypalování připojena flash paměť, vypalovací proces se na ní bude automaticky zaznamenávat (příp. po zapojení později se na flash paměť automaticky nahrají poslední výpaly). Tyto hodnoty lze archivovat nebo dále zpracovávat a vizualizovat ve freewaru NTGraph, který je založen na Microsoft Excelu a který je možné stáhnout zdarma ze stránek Nabertherm. Za příplatek lze laboratorní žíhací a kalící pec řady N vybavit výkonnějším regulátorem s označením C 440 nebo případně řídícím a dokumentačním softwarem. Výkonnější regulace je vhodná pro zákazníky s vyššími nároky na proces regulace. Detailní rozpis jednotlivých možností regulací naleznete v zadní části PDF katalogu pecí Nabertherm pro Laboratoře, který se nachází v sekci Ke stažení.

Přednosti pecí Nabertherm N 7/H – N 87/H:
• Tmax. 1280°C
• třístranné vyhřívání z obou stran a dna
• topné elementy na nosných keramických trubicích pro volné sálání
• nehlučný provoz spínání vytápění polovodičovým relé (Solid State Relay)
• přesný teplotní průběh díky rychlému taktování spínání
• nucené odpojení kontaktním dveřním spínačem
• ochrana dna odolnou deskou z SiC
• elegantní design, plášť z ušlechtilé nerezové oceli s jemnou strukturou
• rovnoběžná vyklápěcí dvířka, která se otvírají dolů (na přání lze nahoru)
• vícevrstvá izolace z kvalitních žáruvzdorných cihel a zadní izolace
• otvor odpadního vzduchu na straně pece, od N 31/H v zadní stěně pece
• bezpečnostní značka GS pro „prověřenou bezpečnost“, CE
• minimální údržba
• známá vysoká německá „Nabertherm“ kvalita
• použití pece podle určení v návodu k obsluze
• standardní záruční lhůta laboratorních pecí Nabertherm: 12 měsíců (za poplatek obvykle možné prodloužit, v případě zájmu nás prosím kontaktujte)

Výbava pecí Nabertherm N 7/H – N 87/H za příplatek:
Nabízíme široký sortiment příslušenství pro žíhací, kalící a pájecí pece. Níže uvedené příslušenství je pouze zlomek dodávaných výrobků. Pro další detaily si prosím vyžádejte naše samostatné katalogy pecí pro tepelnou úpravu a katalog příslušenství pro tepelné zpracování.
• různé varianty zaplynovacích boxů
• zaplynovací vak s držákem
• přípojka ochranného plynu pro proplach pece nehořlavými nebo reakčními plyny
• manuální nebo automatický zaplynovací systém
• regulátor C 440 (10 programů, 20 segmentů, 2 extra funkce)
• regulace a dokumentace pomocí řídícího softwaru VCD
• zakládací plech do 1100°C na ochranu dna pece s ohybem na 3 stranách
• kalící folie
• žáruvzdorné rukavice
• v případě zájmu o výbavu na přání nás prosím kontaktujte

Data sheet

Volume categoryup to 70 l
Heatingheated from 3 sides
Furnace typemuffle
Usagelaboratory, heat treatment
Volume61 l
Max. temperature1280 °C
Inner dimensions350 x 750 x 250 mm (š x h x v)
Outer dimensions1040 x 1500 x 1340 mm (Š x H x V)
Connected load20 kW
Voltage400V 3/N
Socket typeCEE16A
Heating elementselements on support tubes
Switchingsolid state relays
Standard controllerB 400
Controller for surchargeC 440
Weight400 kg

Recenze Recenze (0)

Cekové hodnocení:
0 1 2 3 4
0/5
Na základě 0 recenze Napsat hodnocení

Download

other products in the same category: 27