Informace

Poslední recenze produktu

Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Veronika09.08.2022
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Mgr. Bc. Andrea Tajanovská, DiS.09.08.2022

Follow us YouTube

Become our fan on YouTube, watch our channel

Důvody proč u nás nakupovat.

Ceramic clay "Black stone" no. 27 (1000-1250°C)

050148

Transportation costs:
  • Preview shipping costs for your order can be found in the top right basket.
Add to new Compare

You cannot add more than 3 product(s) to the product comparison

 Celkové hodnocení:

5
5,00/5 - 1 recenze

Zobrazit hodnocení
1
0
0
0
0

 Přidat hodnocení Zobrazit recenze Zobrazit recenze

Kamenina šedé barvy č. 27 má obchodní název „Black stone“ a jedná se o speciální efektní hmotu. Na náš trh jsme tuto hmotu uvedli v roce 2015 jako novinku v sortimentu. Obsahuje 25 % výrazného černého šamotu velikosti 0,5 – 2mm. Vzhledem ke svým vlastnostem je hmota vhodná pro výrobu středních až větších výrobků všemi technikami. Obzvláště zajímavé je vymytí černého šamotu pomocí houbičky a násl. dekorace zátěrem nebo transparentní glazurou. Její další předností je zajímavé prokreslování profilu detailu glazury díky černé barvě šamotu. Kvalita hmoty stejně tak jako balení odpovídá vysokému standardu všech německých keramických hmot Witgert.

Hmoty Witgert jsou dobře balené v silném PE sáčku zajištěném hliníkovou sponou. Lze je tak snadno přenášet a při odebrání potřebného množství lze sponu na obalu v př. potřeby kleštěmi znovu uzavřít. Keramické hmoty Witgert jsou vyráběny technologií za mokra, příp. za polosucha (tzv. flakes). Nejsou vyráběny ze suchých práškových či granulovaných směsí, čímž je vyloučeno tuhnutí obvyklé u takto vyrobených hmot, které se projevuje po určité době skladování i bez porušení obalu.

Pro dlouhodobé skladování našich keramických hlín je doporučujeme umístit do málo vytápěných prostor (garáž, sklep apod.) bez rizika přemrznutí, vložit do černého pytle a zavázat. Nepřístup světla zamezí vzniku plísní. Takto uskladněné hmoty mají prakticky neomezenou dobu skladovatelnosti.

Data sheet

Conditionplastic

Video

Recenze Recenze (1)

Cekové hodnocení:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na základě 1 recenze Napsat hodnocení
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 lidé označující recenzi za užitečnou
Hodnocení:0 1 2 3 4

Tuto hlínu doporučuji těm co už mají nějaký výrobek hotový, trochu si hlídat propracování hlíny. Je velmi atraktivní a dekorativní. Zhotovili jsme hrnce na květiny s bílou květinou. Krmítko s napajedlem . Nedoporučuji tvořit drobné věci

Stránka: 1

other products in the same category: 13