Informace

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Seznam produktů výrobce Nabertherm GmbH

Tradiční německý výrobce vypalovacích pecí Nabertherm GmbH patří mezi světovou jedničku ve výrobě pecí pro nejrůznější aplikace. Založení firmy se datuje k roku 1947.  Aktuálně nabízí nejširší sortiment vypalovacích pecí na světě a je lídrem v řadě odvětvích. Aktuální roční výroba činí úctyhodných 8000 pecí ročně.

ARTIK STUDIO uvádělo tehdy neznámou značku Nabertherm na český trh v roce 2006. V té době se jednalo o výhradně keramické pece. Nyní dodáváme zákazníkům prakticky celý sortiment pecí Nabertherm od malých pecí po průmyslové velké celky.


V roce 1947 založil Conrad Naber rodinnou firmu na výrobu vypalovacích pecí. V současné době má firma Nabertherm přes 450 zaměstnanců a působí v mnoha odvětvích po více než 50 let. 150 000 zákazníků z celého světa jsou součástí úspěchu společnosti Nabertherm. Nejširší nabídka vypalovacích pecí a zkušení pracovníci jsou zárukou kvality a krátkých dodacích termínů. Společnost působí především v těchto oblastech: 1) Umění a řemesla, 2) Technická keramika - průmysl, 3) Sklo - průmysl, 4) Tepelné úpravy - průmysl, 5) Slévárenství - průmysl, 6) Laboratoře a dentální medicína, 7) Pokročilé materiály (laboratoře a výroba).

Každá vypalovací pec se vyrábí ručně a stále centrálizovaně v Německu v Lilienthalu u Brém. Tam je od počátku existence umístěná výroba, vývoj, oddělení regulace i testovací centrum pro zákazníky. Se zkušenostmi za téměř 60 let výroby pecí vytváří Nabertherm měřítka pro kvalitu a spolehlivost pro celé odvětví. Vypalovací pece Nabertherm, z nichž část je starší více než třicet let, pracují ve všech zemích světa. Poskytnutí nadstandardních záručních podmínek, rychlých dodávek náhradních dílů a použití prvotřídních materiálů  a profesionální zpracování je pro Nabertherm samozřejmostí. Sortiment je pravidelně přepracováván a doplňován, aby bylo možné dát k dispozici nejnovější techniku v oblastech výroby pecí a elektronického řízení a regulace.


Výroba vypalovacích pecí Nabertherm v Německu..


Bezpečnost je pro firmu na prvním místě. Malé pece Nabertherm jsou s úspěchem používány v domácnostech, v keramických dílnách, ale i ve školách, mateřských školkách  a jiných zařízeních. Proto pece procházejí zkouškou technického dozoru TÜV a jako důkaz jejich filozofie nesou bezpečnostní značky GS, CE a jsou držiteli certfikace normy ISO 9001.

Náhradní díly se zasílají po celém světě, zpravidla do 48 hodin, za slušné ceny bez ohledu na stáří pece.

Pro nastínění mimořádné kvality výrobků Nabertherm doporučujeme shlédnout firemní video-prezentaci přímo na stránkách výrobce: www.nabertherm.cz Video naleznete  vpravo dole nazvané jako "Company video".


 
Vypalovací pece NABERTHERM patří k nejkvalitnějším pecím, které můžete pořídit.

O tom svědčí velký počet zákazníků na celém světě.

Zobrazit více Zobrazit méně
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 141 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 141 položek