Informace

Poslední recenze produktu

Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Vojíková22.10.2018
Zákazník ohodnotil produkt, ale neodeslal recenzi nebo čeká na kontrolu administrátorem
Od Vojíková22.10.2018

Sledujte naše videa na YouTube

Přihlaste se k odběru nových videí, které pro vás pravidelně natáčíme

Důvody proč u nás nakupovat.

Keramické stroje a zařízení

V této sekci najdete nabídku keramických strojů a zařízení, které se využívají pro urychlení a usnadnění keramické práce. Pokud provozujete keramickou dílnu, pak se rozhodně bez těchto pomocníků neobejdete. Jsme největšími dodavateli keramických zařízení a strojů v ČR/SR. V případě keramických strojů a zařízení pro keramiky se jedná především o ...

Zobrazit více

V této sekci najdete nabídku keramických strojů a zařízení, které se využívají pro urychlení a usnadnění keramické práce. Pokud provozujete keramickou dílnu, pak se rozhodně bez těchto pomocníků neobejdete. Jsme největšími dodavateli keramických zařízení a strojů v ČR/SR. V případě keramických strojů a zařízení pro keramiky se jedná především o níže uvedené:

  • válcovací stolice,
  • šnekové lisy,
  • nástěnné lisy na profily,
  • odkalovací nádrže,
  • stříkací boxy,
  • průmyslové stroje a zařízení.

Pozn.: keramické pece a hrnčířské kruhy nabízíme v rámci samostatné kategorie.

Válcovací stolice

Jedná se o nejčastější keramické zařízení (mimo kruhů a pecí), které můžete najít v mnoha  keramických dílen. Toto keramické zařízení šetří čas a námahu v dílnách, kde se často ručně modeluje. S válcovací stolicí dokážete velmi snadno vytvářet vyválené pláty hlíny s rovnoměrnou tloušťkou s minimální námahou. Díky tomuto keramickému zařízení dokážete eliminovat pracný a zdlouhavý proces modelování na minimum. Dvojnásobně to platí v zájmových dílnách, kdy lektor připravuje pláty jako polotovary pro dětské tvoření.


Rozlišujeme:

  1. stolní válcovací stolice,
  2. volně stojící válcovací stolice.

Toto keramické zařízení je dostupné taktéž v různých standardech provedení od příležitostného hobby použití až po profesionální varianty.

Válcovací stolice na keramiku SR - 30

Šnekové lisy

Šnekové lisy se používají k snadnému a kvalitnímu hnětení keramické hmoty a promíchávání materiálů. Namísto pracného a náročného ručního hnětení dokáže tento keramický stroj velmi rychle hmotu „nachystat“, eliminovat vzduchové bubliny a zajistit poddajnost i potřebnou flexibilitu materiálu pro následnou pohodlnou práci. Lisy se nejčastěji používají pro snadnou výrobu nové hmoty. Šnekové lisy se taktéž využívají pro účely recyklace odpadu vzniklého při keramické výrobě. Zákazníkům nabízíme základní provedení šnekových lisů, stejně tak u nás můžete objednat  variantu s dodatečnou vakuovou pumpou pro dokonalé odsátí vzduchových bublin z hmoty nebo propracovanější varianty lisů s funkcí mixéru (dvě zařízení v jednom).

Zpracování odpadní keramické hlíny šnekovým lisem Shimpo

Nástěnné lisy na profily

Rychlejší a jednodušší práce s profesionálním výsledkem na výstupu. Tyto keramické stroje využijte za účelem tvorby profilů pro modelované, točené nebo lité nádoby. S pomocí lisu a speciální sady šablon můžete také protlačovat duté tvary, se kterými se dále modeluje.

Práce s nástěnným lisem na keramiku EX - 115

Odkalovací nádrže

Keramické zařízení, díky němuž dokážete vodu z výroby přefiltrovat do kvality odpovídající předpisům stanovujícím pravidla pro vypouštění vody do běžné kanalizace.

Obrázek: „keramické stroje a zařízení – odkalovací nádrž “

Stříkací boxy

Všude tam, kde se provádí nanášení glazur a jiných krycích materiálů formou stříkání, je skvělým pomocníkem keramické zařízení běžně nazývané jako stříkací nebo glazovací box.

Průmyslové stroje a zařízení

Aktivně nabízíme také průmyslová řešení pro výrobní firmy a laboratoře z oblasti keramického průmyslu. Nejčastěji se setkáváme s následujícím sortimentem: kulové mlýny, vytlačovače, šnekové lisy, zatáčecí kruhy, vakuové šnekové lisy, nádrže a pumpy pro přípravu licích hmot, kalolisy, hnětače, rozplavovače, apod.

Průmyslový sortiment není předmětem tohoto e-shopu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte s vaší poptávkou.

Průmyslový vakuový šnekový lis pro keramický průmysl a laboratoře

Proč koupit keramické stroje a zařízení pro keramiky právě u nás?

Primárním důvodem je nejen výhodná cena, kterou dokážeme nabídnout, ale také velký výběr kompletního vybavení pro keramické dílny a provozy. Důvodem je také fakt, že pro vás máme největší skladové zásoby keramického zařízení a strojů na našem trhu v takovém rozsahu, jaký najdete právě u nás. To platí i o náhradních dílech a příslušenství.
Zákazníci oceňují možnost volby z velkého množství vystavených produktů přímo v naší prodejně. S výběrem keramického zařízení vám vždy ochotně a odborně poradíme. U veškerých námi distribuovaných keramických strojů garantujeme prvotřídní kvalitu. Jsme schopni vám výše uvedené zařízení pro keramické dílny velmi rychle vyexpedovat, neboť máme převážnou většinu zboží skladem. Expediční termíny i u dražších zařízeních jsou tudíž v rozmezí 2 – 5 dnů.

Zobrazit méněna stránku
Zobrazují se 25 – 25 z 25 položek
Zobrazují se 25 – 25 z 25 položek